• Pzt – Cts : 09:00 – 18:00
 • +90 212 505 70 35
 • info@hcscambalkon.com
 • HAKKIMIZDA

  HAKKIMIZDA

  HCS GRUP HAZAL CAM BALKON, çeyrek asırdır inşaat sektöründe faaliyet göstermektedir. Uzmanlık ve kaliteye önem veren vizyonumuzla birlikte inşaat sektöründeki gelişmeleri ve değişiklikleri takip ederek en güzel ve en kaliteliye ulaşma çabasından hiç ödün vermeden çeyrek asırdır inşaat sektöründe faaliyet gösteriyoruz. HCS GRUP HAZAL CAM BALKON bugüne kadar pek çok kaliteli projeye imza atarak müşterilerini memnun etmiştir. Sektörümüzde kalıcı ve marka olma yolunda ilerlerken siz müşterilerimizin memnuniyetinde odaklanarak; konfor, estetik ve teknolojiyi uyum içinde yaşam alanlarınıza dahil etmek için özen gösteriyoruz. “Sözün yerine getirilmesi güveni doğurur” felsefesiyle bugüne kadar ki tüm taahhütlerimizi zamanında ve eksiksiz olarak yerine getirdik. Kendimizi sürekli geliştirerek, dünya inşaat sektöründeki tüm yenlilikleri ve teknolojileri siz müşterilerimize sunmayı ilke edinerek İstanbul’da pek çok yeniliklere imza atmış bulunmaktayız.

  Vizyonumuz

  Hizmette liderlik ve hizmetimizde kalite standardı olarak firmamızın anılmasını sağlamak , Müşterilerimizin güvenini ve kalite standardını her türlü ticari kaygının üzerinde tutmak,

  Misyonumuz

  Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamayı amaçlamaktayız.